ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 01.12.2017

W godzinach popołudniowych, przy dźwiękach fantastycznej muzyki bawiły się przedszkolaki i uczniowie klas I- III. Oczywiście nie zabrakło wróżb. Szkolne "wróżki" przepowiadały co kogo czeka w przyszłości: szczęście, pieniądze, imię wybranka, wykonywany zawód, pech, czy może jakaś inna niespodzianka. Dzieci bawiły się znakomicie.

Zabawa dla klas IV – VII odbyła się w godzinach wieczornych w atmosferze wróżb i magii. Oprócz wróżb i tańców dużym zainteresowaniem cieszyła się czynna kawiarenka. Pączki i napoje okazały się hitem andrzejkowego wieczoru. Dochód z całej akcji zostanie przeznaczony na cele Samorządu Uczniowskiego.
Z wybiciem godziny 19.30 zabawa się skończyła. Wraz z piosenką „To już jest koniec” uczniowie posprzątali salę i udali się do swoich domów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tej imprezy. Zabawa przebiegła bez żadnych komplikacji, dzięki czemu wielu uczniów nie może się doczekać kolejnej zabawy.

Marta Burda

GALERIE:

Tak bawi się młodzież z klas IV- VII

... a tak przedszkolaki i dzieci z klas I-III

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208448