AKADEMIA ŚRODOWISKOWA

Utworzono dnia 03.05.2018

Rozpoczęła się ona wprowadzeniem Pani Dyrektor – Marty Świderek i odśpiewaniem Hymnu Państwowego.

Następnie uczniowie w poezji, piosenkach i scenkach podkreślili znaczenie Konstytucji Majowej dla państwowości polskiej.

Słowa wypowiedziane w trakcie przedstawienia dobitnie świadczyły o tym, że uczniowie naszej szkoły doceniają wartość działań podjętych przez przodków, są świadomi ceny, jaką musieli oni ponieść.

Na koniec uroczystej akademii ksiądz Proboszcz Zenon Góra podziękował dzieciom za trud, jaki włożyli w to, by dzień 3 Maja został w sposób szczególny uczczony w naszej społeczności lokalnej. Słowa podziękowań skierował także do Pani Dyrektor i nauczycieli przygotowujących młodych artystów.

Marta Burda

Utworzono dnia 06.05.2018, 20:12

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208514